O nas

POLLAND® to specjalistyczne biuro w obrocie nieruchomościami zajmujące się wyłącznie pośrednictwem w sprzedaży domów i działek. Koncentracja na wąskiej specjalizacji pozwala nam doradzać naszym Klientom fachowo i skutecznie. Wierzymy, że czas biur nieruchomości od wszystkiego typu "kupno, sprzedaż, wynajem - mieszkania, domy, lokale, grunty" bezpowrotnie minął i aby sprostać wymogom rynku, staramy się być najlepszymi w określonych rodzajach nieruchomości. 

Misją POLLAND® jest pomaganie właścicielom domów i działek w jak najlepszej sprzedaży ich nieruchomości. Stoimy wyłącznie po stronie sprzedających i dbamy zawsze o ich interesy. Chcemy być liderem domów i gruntów w Trójmieście. Specjalistyczne pośrednictwo nieruchomości działające w oparciu o optymalnie dobrane środki w połączeniu z profesjonalnym doradztwem wynikającym z bardzo dużej wiedzy i doświadczenia to nasze priorytety i cele, które sobie wyznaczyliśmy. 

Przeprowadzenie transakcji sprzedaży nieruchomości jest często bardzo skomplikowanym procesem. Występuje w nim wiele elementów, które mają wpływ na całe życie właścicieli nieruchomości. Naszym zdaniem bardziej opłaca się oddanie całego procesu sprzedaży fachowcom za niewielką prowizją, aniżeli samodzielna sprzedaż i ryzyko z tym związane. Wysoka etyka pracy, empatia i życzliwe odnoszenie się do klientów, zaufanie, fachowe doradztwo oraz gwarancja najwyższego bezpieczeństwa powierzonych nieruchomości są naszymi największymi wartościami. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!